WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

Nincs találat

Oldal megtekintése

Az oldal tetejére

Nyitott pozíciók Magyarországon

A KONE Felvonó Kft. munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:

Kivitelezési projektvezető

Feladatok:

- A telepítési terv előkészítése és az erőforrások megtervezése
- Az anyagok és eszközök alvállalkozóktól és nem KONE beszállítóktól történő megrendelése, helyszínre szállítása, tárolása
- A munkaterület előkészítése és a készenlét folyamatos nyomon-követése
- Folyamatosan tartja a kapcsolatot a partnercégekkel és alvállalkozókkal
- A szerelési munkákkal kapcsolatban a szerelők és az alvállalkozók ellenőrzése, a munka átvétele
- Felel az üzembe helyezési eljárások előkészítéséért és lebonyolításáért
- Felel a helyes KONE telepítési előírások betartatásáért a telepítés teljes folyamata során
- A költségvetési cselekvési terveknek megfelelően kontrollálja a költségeket a nyereségcélok elérése érdekében

Felvonó karbantartó

Feladat: a karbantartási tevékenység saját munkaterületen történő ellátása a szolgáltatási szerződésnek, a szabályozásoknak és a belső folyamatleírásoknak megfelelően.

Fő tevékenységek:

- rendszeres, pro-aktív és pontos kommunikáció az ügyfelekkel
- a portfolióba tartozó berendezések rendszeres pontos, minőségi karbantartása
- a berendezések állapota alapján a szükséges javítások feltárása
- a bejelentett hibák elhárítása
- a javítási munkák megfelelő időben és minőségben történő kivitelezése
- a munkáját érintő jelentések pontos, időbeli, előírásoknak megfelelő teljesítése

A jelentkezéseket a maria.puskas@kone.com címre, vagy a 06 70 372 4470 telefonszámon várjuk.

Szerviz asszisztens

Feladatok:

- Szerviz adminisztrációs feladatok ellátása
- Közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Közvetlen kapcsolattartás a karbantartó kollégákkal
- Szervizzel kapcsolatos adatok adminisztrációja a megfelelő rendszerekben
- Ajánlatok készítése, után-követése
- Rendszeres riportok, kimutatások készítse
- Ügyfélszolgálati bejövő hívások kezelése
- Egyéb irodai és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- 2-3 év adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
- Kiváló Word és Excel felhasználói ismeretek
- Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés
- Kiváló elemző és problémamegoldó képesség
- Jó kommunikációs képesség
- Határozott, megbízható személyiség
- Csapatjátékos hozzáállás

A magyar- és angol nyelvű önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: maria.puskas@kone.com