Az oldal tetejére

Nyitott pozíciók Magyarországon

A KONE Felvonó Kft. munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:

Szerviz asszisztens

Feladatok:

- Szerviz adminisztrációs feladatok ellátása
- Közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Közvetlen kapcsolattartás a karbantartó kollégákkal
- Szervizzel kapcsolatos adatok adminisztrációja a megfelelő rendszerekben
- Ajánlatok készítése, után-követése
- Rendszeres riportok, kimutatások készítse
- Ügyfélszolgálati bejövő hívások kezelése
- Egyéb irodai és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- 2-3 év adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
- Kiváló Word és Excel felhasználói ismeretek
- Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés
- Kiváló elemző és problémamegoldó képesség
- Jó kommunikációs képesség
- Határozott, megbízható személyiség
- Csapatjátékos hozzáállás

A magyar- és angol nyelvű önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: maria.puskas@kone.com

Felvonószerelő gyakornok

Érdemes beadnod a pályázatod, ha:

- az elmúlt 3 évben fejezted be a tanulmányaid
- műszaki érdeklődés jellemez, (műszaki végzettség előnyt jelent)
- nem okoz gondot a könnyű fizikai munka vállalása
- nyitott vagy az új ismeretekre, fejlődni akarsz
- precíz, felelősségteljes és minőség-orientált vagy, ha munkáról van szó
- pro-aktív személyiségnek tartod magad és szeretsz csapatban dolgozni

Angol nyelvtudás esetén további lehetőségek nyílnak meg előtted!

Munkavégzés helye: Budapest, esetenként változó, hosszabb távon akár külföldi munkalehetőséggel

A jelentkezéseket a maria.puskas@kone.com címre, vagy a 06 70 372 4470 telefonszámon várjuk.